Jäta menüü vahele
Töö järele tegemine...
 
Notifications
Clear all

Töö järele tegemine haiguslehel oldud aja eest

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@Katariina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6903]

Olen õpetaja. Meil on tarifitseeritud tunnid ja selle järgi makstakse tasu. Kui ma olen õppeaasta jooksul olnud alla kahe nädala haiguslehel, siis pean haiguslehe ajal olevad planeeritud tunnid andma hiljem järgi (eraldi selle eest ei maksta, aga palka ka ei saanud haiguslehe ajal). Kas see on seaduslik? Töölepingus ei ole selle kohta sõnagi.



   
Tsiteeri
(@piret)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei pea. Töötasu sa selle eest saanud pole. Haigekassa maksis sulle ju selle aja eest hüvitist. Kui keegi andis sellel ajal ise tunde, sai ta ju palka selle eest? Tasuta ei pea midagi tegema. Seda enam, et töölepingus kirjas pole.



   
ReplyTsiteeri