Jäta menüü vahele
Töö õnnetus!?
 
Notifications
Clear all

Töö õnnetus!?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
235 Vaatamised
 Olle
(@Olle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5178]

Tere!küsimus selline kas on mingi vahe ka haiguslehel,et lihtsalt haigestumise haigusleht või tööõnnetuse kooral väljastatud haiguleht.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Hüvitise arvutamisel on jah vahe, sest tööõnnetuse puhul saab 100% kalendripäeva keskmisest tulust alates teisest päevast, tavalise haigusega 80%.



   
ReplyTsiteeri
 Olle
(@Olle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga kui tööõnnetus on jutunud töölise ettevaatamatuse tõttu?Kas siis on ka 100%?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööõnnetus on tööõnnetus üks kõik kes süüdi on, tööõnnetuste registreerimisel on omad nõuded mida tööandja peab järgima.



   
ReplyTsiteeri