Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
421
Vaatamised
09/06/2005 5:00 p.l.
Kuidas toimub tööajaarvestuse pidamine kui isik on töölähetuses?
Kas tööajatabelisse läheb lihtsalt töölähetuses?
või tuleks kuidagi märkida tundide arv päevas ja tähistada, et seda tehti töölähetuses olles? Kui nii, siis kuidas seda võiks märkida/tähistada?