Jäta menüü vahele
tööajaarvestus tööl...
 
Notifications
Clear all

tööajaarvestus töölähetuses

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
421 Vaatamised
 T
(@T)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1709]

Kuidas toimub tööajaarvestuse pidamine kui isik on töölähetuses?

Kas tööajatabelisse läheb lihtsalt töölähetuses?
või tuleks kuidagi märkida tundide arv päevas ja tähistada, et seda tehti töölähetuses olles? Kui nii, siis kuidas seda võiks märkida/tähistada?



   
Tsiteeri