Jäta menüü vahele
tööandja viivitab p...
 
Notifications
Clear all

tööandja viivitab palgaga

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
801 Vaatamised
(@merili)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8846]

Tere, olen uurinud seadust,kuid paluksin täpsemat vastust mu küsimusele. Hakkasin maist ametlikult tööle,kuid iga palgapäevaga on ülemus umbes-täpselt 10päeva viivitanud, osades maksnud,kuid õigel päeval palka kätte pole veel saanud. Andsin lahkumisavalduse küll sisse,aga kas mul on õigust esitada töökaitseinspektsiooni avaldus,sest ka järgmine palk hilineb või mida peaks tegema?
Ette tänades



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mida avaldusega töökaitseinspektsioonilt tahaksid? Ja mis alusel TL üles ütlesite?
Nt. viivist saab nõuda 0,022% iga viivitatud päeva eest.



   
ReplyTsiteeri