Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
316
Vaatamised
Topic starter
12/09/2006 2:49 p.l.
kuna autokompensatsiooni maksmine eeldab töölepingulist suhet, siis kuidas maksustada tööettevõtjale makstav autokompensatsioon, näiteks 5kr km. kas lisa 6 kui ettevõtlusega mitteseotud kulu?