Jäta menüü vahele
töögraafik
 
Notifications
Clear all

töögraafik

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
858 Vaatamised
 kats
(@kats)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#799]

kust leiaksin töögraafiku kohta mõne seaduse.
kas on kuskil selline seadus, kus on kirjas, et graafiku põhjal töötades peaks nädalas olema kaks järjestikusel päeval olema vaba päev?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töö- ja puhkeaja seadus §21(1)Töötajal on vähemalt 2 puhkepäeva nädalas.Üldised puhkepäevad on laupäev ja pühapäev
(2)kui katkematu tööprotsess või elanike teenindamise vajaduse tõttu laupäeval ja pühapäeval töötatakse,antakse puhkepäevad muudel üksteisele järgnevatel nädalapäevadel ja need nähakse ette kollektiiv- või töölepingus või vahetuste ajakavaga.
(3)tööaja summeeritud arvestuse korral on iganädalase puhkeaja kestus vähemalt 36 järjestikust tundi.



   
ReplyTsiteeri