Jäta menüü vahele
töögraafik
 
Notifications
Clear all

töögraafik

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
388 Vaatamised
(@jansa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7906]

olen tööl olnud pool aastat. mul on tähtajaline leping, mis lõppeb novembris, kui ei pikendata juhtkonna poolt. nüüd tahab juhtkond , et inimesed hakkaks 2- vahetuses tööle. üks vahetus 6-15-ni ja teine 15-24-ni, kuna mul on alla 3 aastane laps, siis kas juhataja tohib mind panna niiviisi tööle kuna last pole ju kuskile panna? kas on ka mingi muu võimalus, või pean töölt lahkuma?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Keeldu tööandjal küll pole, kui kokkulepet, et mõlemad pooled rahul oleks tööandjaga ei leia siis ei jää muud üle kui lahkuda.



   
ReplyTsiteeri