Jäta menüü vahele
töökoha temperatuur
 
Notifications
Clear all

töökoha temperatuur

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
458 Vaatamised
(@krista)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 28
Topic starter   [#7891]

Sooviks teada,kas on olemas maksimum temperatuur,millega ei tohi enam tootmisruumides tööd teha?Meil on kohati 28 kraadi,sellises kuumuses on väga raske veel töötada.



   
Tsiteeri
(@raamatupidaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

meil 30



   
ReplyTsiteeri
(@krista)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 28
Topic starter  

aga suur vahe on kas kontoris istuda ja tööd teha,või füüsiliselt töd teha,isegi 28 kraadiga läheb süda pahaks ja pea valutab.see ei ole ju normaalne?



   
ReplyTsiteeri
(@ka kuumusest vaevatud)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ega kontori töö ka just lust ja lillepidu ei ole.Ka vaimse töö tegijat vaevavad oma probleemid.Olenevalt tootmisest on tavalisest kõrgem temperatuur näiteks pagaritööstuses ju paratamatus ja eestlase jaoks liialt soe suvi annab oma osa.Eks see 28 kraadi on muidugi kõrge temp, raske teha nii kontori kui ka tootmistööd.Aga mis teha, ilmselt ei hakka keegi tööandjatest praegusel ajal tegema suuri investeeringuid ventilatsioonisüsteemide parandamiseks ja ega tööstust saa suve ajaks seisma panna.Joome rohkelt vett ja pausi ajal katsume jahedama koha leida ja loodame et midagi hullu ei juhtu.



   
ReplyTsiteeri
 m
(@m)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Meil oli jälle liigsest konditsioneerist liiga külm. Istusin südasuvel kui väljas oli +25 ruumis kampsuni ja lambavillaste sussidega. Konditsioneeri külmast ägenes reuma, mistõttu pidin 6 nädalat haiguslehel olema. Kaevata ei olnud kuskile.



   
ReplyTsiteeri
(@lugemist)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Seadus lubab kuumaga tööst keelduda
http://www.palk.ee/artikkel.php?uid=1611



   
ReplyTsiteeri