Jäta menüü vahele
töökuulutuse info
 
Notifications
Clear all

töökuulutuse info

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
922 Vaatamised
 mann
(@mann)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#9082]

Tere!
Kui firmal on töökuulutusse kirjutatud 450-1600 neto ja rida allapoole,et sõltub müügitulemustest siis kuidas Teie seda reaalselt näete.?Kas põhipalk ja lisad või...?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui töölepinguline suhe siis arvatavasti jah on mingi x põhitasu nt. see 450€, sest TLS ju määrab ära ka kohustusliku töötasu alammäära(kuutasu 320€ täistööaja korral või tunnitasu 1,90€) ja kõik mis üle tahta tuleb kõva müügiga lisaks teenida.



   
ReplyTsiteeri
 mann
(@mann)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter  

jah on tööleping aga tööandja väidab,et maksab vaid siis miinimumpalka kui ise nii palju ei suuda müüa tooteid.Kas tõesti ka selline asi on lubatud?Provosjonitasud?



   
ReplyTsiteeri
(@Imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Huvitav küll, miks see sind nii imestama paneb, et tööandja tahab sulle tasu maksta tegeliku töö eest.
sa ju lähed tööle tööd tegema ja midada edukamaltteed seda suuremat raha saad



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mann
Eks see nii võib olla küll.

Imelik
Sa oled nii vaimuvaene, et suuda isegi endale nime valida mis teistest erineks.



   
ReplyTsiteeri