Jäta menüü vahele
Tööl ilma lepinguta...
 
Notifications
Clear all

Tööl ilma lepinguta ja palk?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
745 Vaatamised
 lee
(@lee)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8792]

Tegin 2 nädalat ühes firmas tööd, selle ajaga mul lepingut ei sõlmitud, öeldi, et küll jõuab jne. Aga siis sain parema pakkumise ja lahkusin sellest firmast. Kas mul on õigus nõuda töötasu selle 2 nädala eest, mil tegin tööd?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Leping on sõlmitud kui töötaja on tööle asunud, lihtsalt kirjalikult polnud seda veel esitatud.
Eks õigus nõuda tehtud töö eest töötasu on teil küll aga samas on ka tööandjal õigus nõuda teilt hüvitist vähem etteteatatud päevade eest ehk siis katseajal peab töötaja oma soovist lahkuda etteteatama 15p.



   
ReplyTsiteeri