Jäta menüü vahele
töölähetushüvitus
 
Notifications
Clear all

töölähetushüvitus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,367 Vaatamised
(@rottlarissa)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#161]

Olin 4 päeva komandeeringus. Töötasu sain 15 töö tunni eest. Seaduse järgselt oleks pidanud saama kesmist tasu - seega 32 töö tunni eest?



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Arvame samuti, et töötasu oleks pidanud saama 32 töötunni eest.
Tööandjalt tuleks selgitust küsida.



   
ReplyTsiteeri
 h.k
(@h.k)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 1

   
ReplyTsiteeri