Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,367
Vaatamised
Topic starter
20/05/2003 12:06 e.l.
Olin 4 päeva komandeeringus. Töötasu sain 15 töö tunni eest. Seaduse järgselt oleks pidanud saama kesmist tasu - seega 32 töö tunni eest?
29/05/2003 5:36 p.l.
Arvame samuti, et töötasu oleks pidanud saama 32 töötunni eest.
Tööandjalt tuleks selgitust küsida.