Jäta menüü vahele
Tööle peale lapseho...
 
Notifications
Clear all

Tööle peale lapsehooldus puhkust

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
324 Vaatamised
(@Kersti)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#3149]

Tere.
Nimelt ennem lapsehoolduspuhkusele minekut kirjutasin tööandjale avalduse, et soovin minna lapsehoolduspuhkusele. Nüüd läksin tööle tagasi, kas pean nüüd uuesti kirjutama mingi avalduse?? Tööandja pole mult midagi nõudnud.... Olen tööl juba kevadest saati 2006...
Laps käib mul sõimes ka...
Mis moodi pean käituma vastavas situatsioonis??
Tänan vastanutele



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lapsehoolduspuhkusele minnes teadsid Sa ju täpselt mis kuupäevani kodus lapsega olla saad ja kui Sa oma avldusse ka selliselt kirjutasid, siis asud tööle lapsepuhukuse lõppemisele järgnevast päevast ja minguit avaldust enam ei kirjuta. avaldus oleks tulunud kirjutada küll siis kui sa oleksid asunud tööle enne lapsepuhkuse lõppemist.



   
ReplyTsiteeri
(@Kersti)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asi selles, et ma ei pannudki vist täpset kuupäeva kui kaua ma kodus olen lapsega.. Mis siis saab??



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Midagi ei saa. Kui tööd teed ja palka makstakse, on ju kõik korras.



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lapsehoolduspuhkusel olev isik võib tulla igal ajal tagasi tööle.Tööd antakse,palka makstakse, mida veel. Kõik on ju siis ok! Ja kui nad midagi tahavad, eks nad siis küsivad. Pole vaja asjata muretseda.



   
ReplyTsiteeri