Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
289
Vaatamised
Topic starter
31/07/2007 12:30 p.l.
Tere.
Pöördun Teie poole järgmise murega.
Plaanisin minna tööle poole kohaga, kooli kõrvalt, kuid nüüd avastasin, et olen rase, teist kuud.
Küsimus on järgmine: kas mul tasub üldse poole kohaga tööle minna, et kas siis saan rohkem hüvitist (hüvitisi) või on just nii, et kui tööle ei lähe, siis saan eelmise aasta keskmise järgi emapalka (2007 aastal olin vaid esimesed 4 kuud tööl ja edasi mitte).
Mida ma peaksin tegema nüüd, kas on kasulik tööle minna poole kohaga või ei. Kas ma kaotaksin siis emapalgas või saaksin emapalka miinimumpalga järgi ?
Ette tänades,
Lexie
31/07/2007 3:19 p.l.
lingid:
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/synnitus/
Vanemahüvit is http://www.sm.ee/est/pages/index.html