Jäta menüü vahele
tööle või mitte, ku...
 
Notifications
Clear all

tööle või mitte, kui olen rase.

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
289 Vaatamised
(@Lexie)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#4226]

Tere.

Pöördun Teie poole järgmise murega.
Plaanisin minna tööle poole kohaga, kooli kõrvalt, kuid nüüd avastasin, et olen rase, teist kuud.
Küsimus on järgmine: kas mul tasub üldse poole kohaga tööle minna, et kas siis saan rohkem hüvitist (hüvitisi) või on just nii, et kui tööle ei lähe, siis saan eelmise aasta keskmise järgi emapalka (2007 aastal olin vaid esimesed 4 kuud tööl ja edasi mitte).
Mida ma peaksin tegema nüüd, kas on kasulik tööle minna poole kohaga või ei. Kas ma kaotaksin siis emapalgas või saaksin emapalka miinimumpalga järgi ?

Ette tänades,

Lexie



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0

   
ReplyTsiteeri