Jäta menüü vahele
TÖÖLEPING
 
Notifications
Clear all

TÖÖLEPING

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,223 Vaatamised
(@toomas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#156]

Mina olen aasta töötand ilma lepinguta.Kui tuleb maksuamet.Kas pähe saan mina või tööandja?Mul ju ka tulu deklareerimata.Ja veel, kui töötajal on töölepingus:töö sisu-----,töö eritingimused-------.Kas tal on mingeid kohustusi või võib kohe horisontaali visata.



   
Tsiteeri
(@raamatupidaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingu vormistamata jätmise või nõuetevastase vormistamise eest kannab haldusvastutust tööandja mitte töötaja.



   
ReplyTsiteeri