Jäta menüü vahele
tööleping
 
Notifications
Clear all

tööleping

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,201 Vaatamised
 Elle
(@Elle)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 2
Topic starter   [#168]

Kuidas mõista,kui töölepingus on tööaeg märgitud ajavahemikus kell 17.oo kuni 21.oo?
Kas mul on sel juhul õigus töötasule 4 tunni
eest. Tööandja väidab,et töö saab tehtud 2,5
tunniga(töötan koristajana) ja maksabki selle
aja eest. Õhtulisatasu ei maksta. Kuidas on
õige?



   
Tsiteeri
 Eha
(@Eha)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 71
 

Tasuma peaks sel juhul ikkagi 4 tunni eest. Mis aga puudutab lisatasu õhtuse (ka öise) töö eest, siis TULEB seda maksta olenemata sellest, kas töötatakse graafikujärgselt või selle väliselt, kas töölepingus on tööajaks märgitud AINULT õhtune või ööaeg.



   
ReplyTsiteeri
 MA
(@MA)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tuleb lugeda töölepingust,võib-olla seal on kirjas,et tunnihinne sisaldab juba õhtu- ja öötöö lisatasu.Siis lisaks maksma ei pea.



   
ReplyTsiteeri