Jäta menüü vahele
tööleping
 
Notifications
Clear all

tööleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
244 Vaatamised
(@marge massa)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#4414]

töötan ühes omavalitsuses täiskohaga ja tähtajatu lepinguga ja samas omavalitsuses veel 0,5kohaga asendan lapsepuhkusel olijat.missugust lepingut see pool kohta eeldab ja kas puhkust sellelt ka arvestatakse (olen aasta tööl olnud)Lepingut mul pole!!!!



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Omavalitsuses on olenevalt ametikohast tegemist kas töölepingu alusel töötamisega või siis avaliku teenistusega.Üldiselt on nii, et kui puhkad ühelt töökohalt, siis samal ajal puhkad ka teisel töökohal. Loomulikult on Sul õigus puhkusele mõlemas kohas, aga see ei ole nii et 28 kal. päeva + 28 kal. päeva vaid ikka 28 kal päeva.( avaliku teenistuse puhul on muidugi erinev puhkuse pikkus)



   
ReplyTsiteeri