Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
262
Vaatamised
Topic starter
05/06/2007 1:00 p.l.
Kui ma töötasin eelmisel aastal käsunduslepingu alusel (2 kuud) ja sellest aastast samas asutuses töölepingu alusel, kas siis ma nende kahe kuu eest teenisin ka puhkust.
05/06/2007 1:08 p.l.
Ei kui tegemist oli tõesti ikka võlaõiguslikulepinguga ja lepingus puhkust sees ei olnud.
Jah kui tegelik töösuhe oli töölepinguline aga lihtsalt lepingu pealkiri käsundusleping.
Kui töö jäi samaks siis läbi töövaidluskomisjoni võid nõuda selle 2 kuuse lepingu tunnistamist töölepinguks tagasiulatuvalt.
Topic starter
05/06/2007 1:55 p.l.
Suur, suur aitäh !