Jäta menüü vahele
Tööleping ja käsund...
 
Notifications
Clear all

Tööleping ja käsundusleping

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
262 Vaatamised
(@Nataska)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter   [#4035]

Kui ma töötasin eelmisel aastal käsunduslepingu alusel (2 kuud) ja sellest aastast samas asutuses töölepingu alusel, kas siis ma nende kahe kuu eest teenisin ka puhkust.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei kui tegemist oli tõesti ikka võlaõiguslikulepinguga ja lepingus puhkust sees ei olnud.
Jah kui tegelik töösuhe oli töölepinguline aga lihtsalt lepingu pealkiri käsundusleping.
Kui töö jäi samaks siis läbi töövaidluskomisjoni võid nõuda selle 2 kuuse lepingu tunnistamist töölepinguks tagasiulatuvalt.



   
ReplyTsiteeri
(@Nataska)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 21
Topic starter  

Suur, suur aitäh !



   
ReplyTsiteeri