Jäta menüü vahele
tööleping lõpetamin...
 
Notifications
Clear all

tööleping lõpetamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
254 Vaatamised
 Ats
(@Ats)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4109]

Kuidas käituda töötajaga kellega oli sõlmitud määratud tähtajaka tööleping. Kuid töötaja ei ole juba kaks nädalat selle aja jooksul tööl käinud ning nüüd on tööleping lõpetamise tähtaeg aga töötajat ei saa kuidagi kätte ja lõpparve oleks vaja välja maksta??



   
Tsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lõpparve maksadki viimasel tööpäeval välja, vormistad dokumendid ja kui kadunud hing välja ilmub saad ehk isegi allkirjad kätte. Ära tähtaega ületa - TL muutub määramata ajaga TL-ks.



   
ReplyTsiteeri