Jäta menüü vahele
tööleping - osalise...
 
Notifications
Clear all

tööleping - osalise tööajaga

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
411 Vaatamised
(@krete)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1845]

kui töötajal on osaline TL ja ta käib tööl 40h kuus- 10h nädalas ja 2h päevas ,kas ma pean TL märkima kindasti ka kella-aja mis kell ta seda hooldustööd tegema peab??
Või aitab ka lausest vastavalt vajadusele?omavaheline kokkuleppe on olemas aga kas on ka seaduses õige nii?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sel juhul kui ei tekki probleemi, on kõik korras,aga juhul kui tekib arusaamatusi , siis selle tarbeks peaks olema kellaaeg kirjas.



   
ReplyTsiteeri