Jäta menüü vahele
tööleping soome kee...
 
Notifications
Clear all

tööleping soome keeles

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
308 Vaatamised
 KL
(@KL)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3847]

Olin tööl mõnda aega soomes (4kuud) katseag läbi jne. siis õhtul tuli ülemus uute töölepingutega alla, mis soome keelsed ja jälle seal katseaeg 3 kuud ja käskis kõigil nagu kohe alla kirjutada... ja järgmine päev teatati et olen vallandatud... mis edasi teha nagu?



   
Tsiteeri
(@merle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Sul on olemas esimene tööleping? Ja see on allkirjastatud? Siis see ongi kehtiv tööleping. Mingit uut töölepingut ei allkirjastata!!! Töölepingus saab teha muudatusi vaid poolete kokkuleppel. Kas sa kirjutasid sellele teisele töölpeingule ka alla? Mis sai esimesest lepingust, on alles?
Millega põhjendatakse vallandamist?



   
ReplyTsiteeri