Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
735
Vaatamised
29/05/2012 11:42 e.l.
Kas etteteatamise päevi haktakse lugema päevast kui töötaja on avalduse tööandjalt kätte saanud, ehk kui koondamisteate saab inimene kätte 1. juunil, siis loetakse see sisse või järgmisest päevast?
29/05/2012 12:30 p.l.
Järgmisest päevast.