Jäta menüü vahele
Töölepingu lisaleht...
 
Notifications
Clear all

Töölepingu lisaleht ja palgaleht

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
246 Vaatamised
 Ilme
(@Ilme)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 13
Topic starter   [#5345]

Avaldage arvamust. Mis teha, ja kuidas on seaduslik. Millal peaks olema alla kirjutada antud töölepingu lisaleht, mis kirjutab must-valgel palga suuruse. Ja kas palgalehe on kohustatud töövõtja andma mingiks tähtajaks.Siin on juttu suurest välisinvestorist Eestis.



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

meil nii -kui näiteks juhatuse otsusega tõstetakse palka,tehakse tl lisa,siis ikka kohe kas samal päeval järgmisel või hiljemalt nädala jooksul kirjutavad mõlemad pooled alla.
kui sa mõtled palagalipikut,siis selle annab tööandja ainult töötaja nõudmisel



   
ReplyTsiteeri
(@tammekas)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

loogiline et töölepingu lisa on alla kirjutatud enne muutust. Palgalipik, või 1 kõik kuidas teda nimetada, on jah vaba, ei ole kohustuslik. Minult saab selle iga töötaja iga kuu, ma ei küsi kas ta tahab. Leian et töötajal on õigus teada.



   
ReplyTsiteeri
 Ilme
(@Ilme)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 13
Topic starter  

Tänan teid väga, vastused olid ammendavad.



   
ReplyTsiteeri