Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
826
Vaatamised
Topic starter
28/05/2004 1:30 p.l.
Tere.
Olen kirjutanud avalduse töölepingu lõpetamiseks. Tööadnja polnud nõus ja pean nüüd 1 kuu sel töökohal viibima. See oli tehtud pigem kadestamise pärast mitte et ta hädasti vajab mind tööl.
Kas mina võin selle kuu jooksul võtta haigusleht või puhkus ilma lahkumiseelse perioodi pikendamiseta.
28/05/2004 1:36 p.l.
võid. Kuid puhkust (kui ei ole graafiku järgne) saad võtta kokkuleppel. Kui graafikut ei ole koostatud pead avalduse esitama kas nädalat ette.
Topic starter
28/05/2004 1:49 p.l.
Tänan Teid !