Jäta menüü vahele
Töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

Töölepingu lõpetamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
826 Vaatamised
 Ami
(@Ami)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#824]

Tere.
Olen kirjutanud avalduse töölepingu lõpetamiseks. Tööadnja polnud nõus ja pean nüüd 1 kuu sel töökohal viibima. See oli tehtud pigem kadestamise pärast mitte et ta hädasti vajab mind tööl.
Kas mina võin selle kuu jooksul võtta haigusleht või puhkus ilma lahkumiseelse perioodi pikendamiseta.



   
Tsiteeri
 Liis
(@Liis)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

võid. Kuid puhkust (kui ei ole graafiku järgne) saad võtta kokkuleppel. Kui graafikut ei ole koostatud pead avalduse esitama kas nädalat ette.



   
ReplyTsiteeri
 Ami
(@Ami)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

Tänan Teid !



   
ReplyTsiteeri