Jäta menüü vahele
töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

töölepingu lõpetamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
400 Vaatamised
(@küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2023]

tötaja oli oma lahkumisavaldusse kirjutanud , et palub töölepingu lõpetada 14ndal kuupäeval. kas 14 on siis tema viimane tööpäev või on tema viimaseks tööpäevaks 13? milline kuupäev tuleb kirjutada tööraamatusse ja töölepingusse? töötaja ise arvestas, et 14st on tal juba vaba.



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Palun lõpetada tööleping 14. oktoobril - tähendab 14.10 on viimane tööpäev.
Palun lõpetada alates 14. oktobrist - tähendab viimane tööpäev on 13.10 ja 14.10 on juba vaba.

Tööraamatusse ja ka lepingu lõpetamise päevaks tuleb märkida viimane tööl oldud päev.



   
ReplyTsiteeri