Jäta menüü vahele
Töölepingu lõpetami...
 
Notifications
Clear all

Töölepingu lõpetamisel puhkusetasu?

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
264 Vaatamised
 P.
(@P.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4122]

Selline mure siis-tööleping algas 3 aastat tagasi 20.august.Selle aasta 25.st juunist olen puhkusel ja alates 18-st juulist lahkun töölt omal soovil.Raamatupidaja arvestas puhkusepäevi 23.Kas puhkusepäevi ei peaks olema 25,5?Summa oli ka kuidagi väikesevõitu-viimase 6 kuu keskmine on 7267.- neto,aga puhkusetasu oli 5000.-neto?Peale selle jäi raha maksmine ka nädal aega hiljaks.
Oleks tänulik kõigile,kes oskavad öelda,kuidas õige on.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui puhkad 25.06-st ja 18.juulist lahkud töölt siis tuleb ju 23 puhkepäeva. ei saa ju kalendrisse päevi juurde kirjutada. Puhkuserahade arvestamiseks on andmeid liiga vähe, aga üldjoontes paistab arvestus õige olevat.



   
ReplyTsiteeri
 ***
(@***)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

puhkusetasu arvestades läheb tulumaks maha 1.- kroonist alates, kuna tulumaksuvaba miinimum on arvestatud igakuiselt töötasult (seda tohib teha vaid 1 kord kuus)



   
ReplyTsiteeri