Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,001
Vaatamised
Topic starter
26/03/2014 2:08 e.l.
Tere,
Küsimus siis järgnev. Olen haige aga tekkis küsimus,et kuidas peaks sinise lehe võtma, kui soovin ka töölepingut lõpetada 30 päeva etteteatamisega. Kas anda ennem lahkumisavaldus ja siis sinine leht või vastupidi, et töölepingu lõppemine haiguse tõttu edasi ei lükkuks?
26/03/2014 12:23 p.l.
Haigusleht võetakse reeglina ikka päevast mil haigeks jäädakse(tuleb minna arsti juurde).
Haiguse tõttu ei lükku TL lõpetamine edasi, TL lõppeb igaljuhul sel päeval mis avaldusele kirja saab.