Mul on selline mure. Tulin tööle firmasse kus on töölepingu muudatused aastaid tegemata. Palgamuudatusi saab näha vaid paari aasta taha.
Kuidas käituda?
Kas teha töölepingu muudatused viimastest muutustest või siis võimalikult kaugele tagasiulatuvalt. Firma eksisteerib juba pea kümme aastat. Minul on võimalus ajalugu näha vaid nelja aasta kohta.
Võib olla pole töölepingud ka praeguse seisuga viimaste nõudmistega (01.jaanuar 2005.a.) vastavusse viidud. Sel juhul teeksin kõigile töötajatele lisaks nõuetele vastava töölepingu (ÜMBERVORMISTAMINE), kus on tänase seisuga töötasud jm. Tööle asumise on ikka nii nagu tegelikult töötaja tööle asus.
Kas formuleeringi pealkirjas, et Tööleping (ümbervormistamine) ?
Pealkiri tuleb panna Töölepingu nr .... .... kuupäevast ümbervormistamine ..... kuupäeval kehtivate tingimuste kohaselt
Töölepingud vastavad uutele nõudmistele.
Kas sellsiel juhul võib ka teha ümbervormistamise?
töölepingu uus redaktsioon