Jäta menüü vahele
Töölepingu muudatus...
 
Notifications
Clear all

Töölepingu muudatused aastaid tegemata

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
234 Vaatamised
(@Krõõt)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4928]

Mul on selline mure. Tulin tööle firmasse kus on töölepingu muudatused aastaid tegemata. Palgamuudatusi saab näha vaid paari aasta taha.
Kuidas käituda?
Kas teha töölepingu muudatused viimastest muutustest või siis võimalikult kaugele tagasiulatuvalt. Firma eksisteerib juba pea kümme aastat. Minul on võimalus ajalugu näha vaid nelja aasta kohta.



   
Tsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Võib olla pole töölepingud ka praeguse seisuga viimaste nõudmistega (01.jaanuar 2005.a.) vastavusse viidud. Sel juhul teeksin kõigile töötajatele lisaks nõuetele vastava töölepingu (ÜMBERVORMISTAMINE), kus on tänase seisuga töötasud jm. Tööle asumise on ikka nii nagu tegelikult töötaja tööle asus.



   
ReplyTsiteeri
(@Krõõt)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas formuleeringi pealkirjas, et Tööleping (ümbervormistamine) ?



   
ReplyTsiteeri
(@stella)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pealkiri tuleb panna Töölepingu nr .... .... kuupäevast ümbervormistamine ..... kuupäeval kehtivate tingimuste kohaselt



   
ReplyTsiteeri
(@Krõõt)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingud vastavad uutele nõudmistele.
Kas sellsiel juhul võib ka teha ümbervormistamise?



   
ReplyTsiteeri
(@mina pakuks pealkirjaks)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töölepingu uus redaktsioon



   
ReplyTsiteeri