Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
284
Vaatamised
Topic starter
08/04/2007 2:02 p.l.
Tere, probleem selline. Noormehega peatati tööleping kaitsejõudude tegevteenistuse perioodiks., kuid sellel ajal toimus firma reorganiseerimine ja see sstruktuuriüksus, kus noormees töötas, likvideeriti. Kas, millel ja missugustel alustel saab või võib töölepingu lõpetada.