Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
905
Vaatamised
26/03/2004 6:10 p.l.
Töölepingu seadus ütleb, et töötaja töölelubamisel loetakse tööleping sõlmituks. Tööandja vastutab selle vormistamata jätmise puhul. Millise aja jooksul peab tööandja lepingu kirjalikult vormistama?
30/03/2004 1:53 p.l.
enne tööle lubamist/ tööalustamist juba peabki