Jäta menüü vahele
Töölt lahkumine.
 
Notifications
Clear all

Töölt lahkumine.

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
465 Vaatamised
 ANNI
(@ANNI)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7930]

Olen töövõimetus pensionär ja oman puuet.Viimasel ajal sageli olnud töövõimetus lehel,sest tervis on halb.Õigem oleks lahkuda töölt,sest kergemat tööd ei ole tööandjal mulle anda.Kas mul on õigus saada töötukassalt hiljem kompensatsiooni.Kuidas seda avaldust vormistada.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mille eest kompensatsiooni? Mis avaldust?
http://www.tootukassa.ee/



   
ReplyTsiteeri
 hm
(@hm)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kui lahkute nn omal soovil siis ei ole teil õigust töötuskindlushüvitisele, kui aga TL ülesütlemise algatajaks on tööandja ja põhjuseks on tervis siis töövõimetuspension ei ole takistuseks hüvitise saamiseks



   
ReplyTsiteeri