Jäta menüü vahele
töölt lahkumine
 
Notifications
Clear all

töölt lahkumine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
818 Vaatamised
(@kerts)
Joined: 14 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8861]

andsin sisse lahkumisavalduse. nüüd on mul vaja lõpetatud töölepingut, kas pean seda ise küsima või see vormistatakse ise firma poolt ? ja kui nad ise vormistavad, siis mis on see aeg mil on võimalus seda lepingut oodata ?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

leping lõpeb lahkumisavalduses märgitud kuupäeval. Kuna seadus enam ei nõua kohustuslikus korras eraldi lepingu lõpetamise vormistamist, siis võimalik, et teie firmas ei vormistatagi lepingu lõpetamisi kirjalikult. Nii et kui vajate tingimata kirjalikku dokumenti, ja lepingu lõppemise tähtaeg on saabunud, siis peate tõepoolest ise küsima.



   
ReplyTsiteeri