Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
415
Vaatamised
Topic starter
17/01/2011 3:44 p.l.
Kas peab siis ka ette teatama 1 kuu lahkumisest, kui viibin veel katseajal? Või missugused kohustused siis on?
Tänan!
17/01/2011 3:57 p.l.
TLS §96. Ülesütlemisest etteteatamine katseaja eesmärgi mittetäitmise tõttu
Töölepingu võib katseajal üles öelda vähemalt 15-kalendripäevase etteteatamistähtajaga.