Jäta menüü vahele
Tööõnnetus!
 
Notifications
Clear all

Tööõnnetus!

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,040 Vaatamised
(@Liivi Tammik)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8998]

Tere!
Tööõnnetuse puhul maksab haigekassa 100% haigusraha ja kui olin haiguslehel 38 päeva, siis maksab 37 päeva eest see peaks olema minu yhe kuu palk +7 päeva veel peale ca 400 euro ringis, aga haigekassa maksis ainult 282 euri!
Ma ei saa aru, kas õige või vale????
vastus palun mailile; liivitam@hot.ee
Tänud!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Esiteks arvutab HK hüvitise haiguslehe alguspäevale EELNEVA KALENDRIAASTA järgi nt. kui leht algas 2012 aasta lõpus siis aluseks 2011 aasta kui leht algas 2013 aastal siis aluseks 2012 aasta.
Ja HK peab ka tulumaksu kinni 21%.
Vaata näiteid siit http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/haigus/naited/

NB! ei hakka siin keegi e-mailile vastama.



   
ReplyTsiteeri