Jäta menüü vahele
tööpäeva algus ja l...
 
Notifications
Clear all

tööpäeva algus ja lõpp töölepingus

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
385 Vaatamised
(@viire)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2044]

kui töötaja ei tööta graafiku alusel, siis kas on kohustuslik kirjutada töölepingusse sisse tööpäeva algus ja tööpäeva lõpp?
kas peavad olema mõlemad või piisab ainult tööpäeva alguse fikseerimisega?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Meie firmas on töölepingutes ainult - tööaeg 40 tundi nädalas,sest töösisekorraeeskirjades on kirjas tööpäeva algus,lõpp ja lõuna.



   
ReplyTsiteeri
(@viire)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kas sellisel juhul on ka töölepingus tööaja alajaotuses kirjapandud viide töösisekorraeeskirjadele? kui jah, siis millises sõnastuses?



   
ReplyTsiteeri
(@viire)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kas sellisel juhul on ka töölepingus tööaja alajaotuses kirjapandud viide töösisekorraeeskirjadele? kui jah, siis millises sõnastuses?



   
ReplyTsiteeri
(@kertsu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tööaja korraldus vastavalt töösisekorraeeskirjadel



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Meil on töölepingu lõpupoole selline märge,et Lepinguga sätestamata küsimustes juhinduvad osapooled tööandja töösisekorraeeskirjadest ning Eesti Vabariigi seadustest ja määrustest.
Jõudu!



   
ReplyTsiteeri