Jäta menüü vahele
Tööraamat
 
Notifications
Clear all

Tööraamat

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
332 Vaatamised
(@Veiko)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3130]

tere huvitaks mõned küsimused seoses tööraamatuga kas kuna ja kuidas peab tööandja teatama mulle kui töötajale et ma tööraamatule järgi läheks kuna ma olen seal käinud oma 3 korda seda küsimas vastuseks olen saanud et mu tööraamat pole veel valmis ma nagu olen kuulnud et tööandja peab muretsema et ma tööramatu kätte saaks kas on see nii



   
Tsiteeri
(@Kaidi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

EV Töölepinguseaduse paragrahv 74. Kande tegemine tööraamatusse ja lõpparve maksmine:(2) Tööandja on kohustatud andma töötajale tööraamatu ja maksma lõpparve töölepingu lõpetamise päeval. Kui töötaja töölepingu lõpetamise päeval tööraamatut või lõpparvet vastu ei võtnud, on tööandja kohustatud andma töötajale tööraamatu nõude esitamise päeval ja maksma lõpparve viie kalendripäeva jooksul, arvates nõude esitamisele järgnenud päevast.



   
ReplyTsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eks ikka töötaja peab initsiatiivi näitama ja küsima tööraamatut ja siis kui küsimise peale kätte ei anta on võimalus minna töövaidlusse.



   
ReplyTsiteeri