Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
354
Vaatamised
13/10/2009 12:47 e.l.
Tere,
kas tööraamatus võib olla kaks töökohta kirjas kui töötamise ajad kattuvad? Või tuleb kirja panna ainult üks töökoht ja siis kui selle tööga lõpparve siis sealt edasi alles teine töökoht?
15/10/2009 11:37 e.l.
Võib aga mõte puudub.
Võib ka nii aga samuti mõte puudub.
Tööraamat on nüüd vaid isikule vajalik dokument pensionistaazi jaoks tööaastatega enne 1999. Tööandja ei täida enam tööraamatuid.
16/10/2009 5:52 p.l.
tänud!