Jäta menüü vahele
tööraamat
 
Notifications
Clear all

tööraamat

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
414 Vaatamised
(@maria)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1856]

Töötaja ei ole tööle tulles tööraamatut andnud. Nüüd ei ole tööl pikemat aega käinud - vabastame töölt tsl§ 86 p 6 alusel. Töötajaga ühendust ei õnnestu kuidagi saada. Kas tööandja peab töötajale andma välja uue tööraamatu (me ei tea, kas tal on see üleüldse olemas)?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Igaks juhuks võiks tõesti uue tööraamatu välja kirjutada. Kui saadad talle posti teel teatise töölepingu lõpetamisest, siis pane kindlasti kirja, et palute ka tööraamatule järele tulla.



   
ReplyTsiteeri