Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
414
Vaatamised
04/08/2005 1:44 p.l.
Töötaja ei ole tööle tulles tööraamatut andnud. Nüüd ei ole tööl pikemat aega käinud - vabastame töölt tsl§ 86 p 6 alusel. Töötajaga ühendust ei õnnestu kuidagi saada. Kas tööandja peab töötajale andma välja uue tööraamatu (me ei tea, kas tal on see üleüldse olemas)?
04/08/2005 3:13 p.l.
Igaks juhuks võiks tõesti uue tööraamatu välja kirjutada. Kui saadad talle posti teel teatise töölepingu lõpetamisest, siis pane kindlasti kirja, et palute ka tööraamatule järele tulla.