Jäta menüü vahele
tööraamatu kättesaa...
 
Notifications
Clear all

tööraamatu kättesaamine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
321 Vaatamised
 vix
(@vix)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3063]

Mul on pea aasta tööraamat eelmises t töökahast kätte saamata.Kas peaks töökaitsesse pöörduma või olex ennem mõistlikum sinna tähitud kiri saata?Olen sinna helistanud mitmeid kordi ja lubatakse postiga saata kuid ei midagi.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tööraamat tuleb töötajale kätte anda viimasel tööpäeval. Pole sul mingit põhjust hakata kirju saatma. Pöördu töövaidluskomisjoni ja nõua viivist iga kätteandmisega viivitatud päeva eest.



   
ReplyTsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töövaidlusse oleks tulnud pöörduda 4 kuu jooksul,ainult palganõude korral on see pöördumise aeg pikem



   
ReplyTsiteeri