Jäta menüü vahele
Töösisekorra eeskir...
 
Notifications
Clear all

Töösisekorra eeskiri

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
912 Vaatamised
 Elts
(@Elts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#665]

Ettevõttes on töölepinguga tööl 4 inimest ja lisaks juhatuse liige(ilma lepinguta) saab juhatuse liikme tasu . Ega sellisel juhul ei pea töösisekorra eeskirja Tööinspektsioonis kinnitama? Kas seda peab tegema alates 5.(viiendast) töölepingulise inimese töölevõtmisest alates? Või loeb siin inimeste arv kokku, kes ettevõtte tegevusest osa võtavad ja ükskõik millisel alusel ettevõttest tasu saavad.
Äkki keegi oskab õelda mingist seaduset kindlat punkti, kus on see kirja pandud. Olen vist kuskilt midagi kahe silma vahele jätnud.



   
Tsiteeri