Jäta menüü vahele
tööstaaž
 
Notifications
Clear all

tööstaaž

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
320 Vaatamised
 D
(@D)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3776]

Milleks seda tööstaaži vaja on, kui inimene on läinud tööle peale isikustatud sotsiaalmaksu arvestuse kasutuselevõttu? Kas peansioni arvestamisel arvestatakse sellega ka?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Pensionistaaži arvestamise kord
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=27589



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

pidev tööstaaž tööandja juures on tähtis ka näiteks töölepingu lõpetamisel.



   
ReplyTsiteeri