Jäta menüü vahele
töötajale teise koh...
 
Notifications
Clear all

töötajale teise koha pakkumine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
368 Vaatamised
(@küsijasuu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2498]

soovime töötajale pakkuda teist ametikohta.
kas selleks tuleb teha täitsa uus leping uue numbriga või tuleb teha muudatused olemasolevas lepingus? kuidas asja üldse korretselt vormistada?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Olemasoleva töölepingu muudatuste osasse teete lihtsalt ,mis on uue ametikoha nimetus,mis kuupäevast muudatus kehtima hakkab, tööandja ja töötaja allkirjad - ongi korras!Juhul kui sellega kaasneb ka palga muutus see samuti sinna ära märkida. Jõudu tööle!



   
ReplyTsiteeri
(@Janar)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ja veel KINDLASTI mis on uue töö kohustused mida ta tegema peab seal.



   
ReplyTsiteeri