Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,020
Vaatamised
Topic starter
14/01/2013 12:01 p.l.
Tere! Kas on võimalik selline asi, et töötame 15 tundi päevas 2 päeva nädalas so. iga 4 vabapäeva tagant 2 pikka tööpäeva. Kas sellist erakorralist luba on võimalik taodelda näiteks kõigi töötajate poolt allkirjastatud avalduse alusel? sellist tööaega soovivad asutuse töötajad mitte ei suru peale tööandja.