Jäta menüü vahele
töötasu ja osaline ...
 
Notifications
Clear all

töötasu ja osaline tööaeg

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
437 Vaatamised
(@taimi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1714]

Kui töötaja asub tööle osalise tööajaga(30 tundi nädalas) ja põhipalgaks on lepingus märgitud 4500 krooni kalendrikuus, kas 4500 saabki ta iga kuu(maksud maha mauidugi) või oleks 4500EEKi täiskohaga töötades?



   
Tsiteeri
(@Tsura)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui töölepingus on kirjas, et tööajanorm on 30 tundi ja põhipalk 4500 (loe täpselt, ega seal lepingus mingeid tingimusi ei ole) siis nii ongi. Mingit proportsionaalset ümberarvestamist ei toimu.



   
ReplyTsiteeri
 e
(@e)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Minu teada osaline tööaeg nii mitu tundi käid nii ka palka saad.Kui sul leping nii et palk 4500 nii ka saad



   
ReplyTsiteeri
(@taimi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

kirjas on tööaja kestus päevas ja nädalas kokku. on ka selline punkt, et "tööaja algus ja lõpp on reguleeritud töösisekorraeeskirjades". kas see viimane lause muudab midagi?



   
ReplyTsiteeri