Jäta menüü vahele
Töötukindlustushüvi...
 
Notifications
Clear all

Töötukindlustushüvitis

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
332 Vaatamised
(@Matsu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#6941]

Tere,

Tööle läksin 2003 alguses, siis olin 3,5 aastat lapsehoolduspuhkusel ning naasesin tööle 2009 märtsis. Kui tööandja plaanib selle aasta lõpus koondamist, kas minul polegi siis õigust töötukindlustushüvitisele, kuna selleks peab olema eelnevalt 12 järjestikku kuud tööl käidud?

Tänan!



   
Tsiteeri