Jäta menüü vahele
Töötunnid lõhki
 
Notifications
Clear all

Töötunnid lõhki

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
453 Vaatamised
(@Peeter T.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8330]

Töö on graafikualusel ja palka makstakse tundide järgi. Iga kuu tuleb 180-195 tundi, harva ka rohkem. Ülemus väidab, et on probleem kuna 3 kuu lõikes tuleb umbes 100 tundi üle (puhkus sisse arvestatud). Kas see on tõesti probleem või peaks see asi olema kokkuleppeline, et kui mõlemad pooled on nõus, siis pole probleemi?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kokkulepe küll aga ettenähtud puhkeajad peavad olema tagatud tööandja poolt. Loe TLS töö-ja puhkeaja osa.



   
ReplyTsiteeri