Jäta menüü vahele
töövaidluskomisjon
 
Notifications
Clear all

töövaidluskomisjon

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
257 Vaatamised
(@joonas)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4078]

Kui tööandjaga on tekkinud tüli mida enam pole võimalik lahendada kohtuv2liselt, siis kas ma saan konsultatsiooni t66vaidluskomisjonilt. Tegu materjaalsete varadega, mille süü on 5050. Kuhu peab pöörduma abi saamiseks. Juristi tasu on kahjuks liiga k6rge minu jaoks.



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

töövaidluskomisjonist küsigi



   
ReplyTsiteeri
(@annaliisa)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töövaidluskomisjon ei ole konsultasioonibüroo -nõu seal ei anta. Sinna võid esitada nõude, mida siis hiljem vastaspoolega arutatakse.



   
ReplyTsiteeri
(@teine Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vaidlen annaliisale osaliselt vastu, Tööinspektsiooni jurist annab nõu nii tööandjale kui ka töövõtjale.



   
ReplyTsiteeri
 anne
(@anne)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

to teine Maie
TVK ja TI on siiski erinevad asutused. annaliisal on õigus, et TVK-s ei anta konsultatsioone, seda tehakse Tööinspektsioonis.



   
ReplyTsiteeri
(@max 123)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TVK tõesti ei anna sulle nõu, tee avaldus oma lähemasse TVK ja u paari kuupärast ( hetkel puhkused neil ) arutavad seda ja siis algab vaidlus. kohal oled sina ja su tööandja ( võib ka esindaja kaasa võtta)



   
ReplyTsiteeri