Jäta menüü vahele
töövõimetus ja puhk...
 
Notifications
Clear all

töövõimetus ja puhkus

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
405 Vaatamised
(@Mailis)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#7884]

Ettevõttes on tööl töövõimetuspensionär tähtajalise töölepinguga 01.06.09- 31.07.10. Kui ta võtaks nüüd 10.juulist-31.juulini välja oma puhkuse ning saamatajäänud puhkuse kompenseeriksime rahas, siis kas on mingi võimalus taotleda riigi poolt hüvitatavat puhkusetasu?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Loomulikult on võrdeliselt töötatud ajaga.



   
ReplyTsiteeri
(@mailis)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

Vabandan oma rumalate küsimuste pärast.Aga kas ma saan õieti aru, et kui ta on töötand 13 kuud ja tal on õigus saada puhkust 38 päeva (sh 8 päeva riigieelarvest hüvitatavat) siis kas võimegi esitada taotluse selle 8 päeva kohta. Hoolimata sellest et puhkus ise kestab 10.07-31.07 (22 päeva) ning ülejäänud kompenseeritakse rahas saamata jäänud puhkusena. Seadust lugedes jäi lihtsalt mulje et see riigi poolt hüvitatav ei laiene saamata jäänud puhkuse hüvitamisele.



   
ReplyTsiteeri
(@Lugeja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Saab esitada taotluse. Oli varem kaheldud ja sai sealt üle küsitud.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah laieneb ka välja teenitud kasutamata jäänud puhkuse hüvitamisele mis pole aegunud.



   
ReplyTsiteeri
(@Mailis)
Joined: 16 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter  

Suured tänud!



   
ReplyTsiteeri