Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
501
Vaatamised
24/01/2011 3:41 e.l.
Kuna olen veel emapalgal,siis küsimus järgmine.
On olemas töövõtuleping nn hooajatöö.Kas see mõjutab minu emapalka kuidagi?Ja kas pean teatama kuskile,et mul on selline leping?