Jäta menüü vahele
Töövõtuleping
 
Notifications
Clear all

Töövõtuleping

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
482 Vaatamised
 Reet
(@Reet)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8575]

Töötaja on võetud üheks kuuks töövõtulepingu alusel tööle, kas lepingu lõppemisel peaks maksma ka puhkusekompensatsiooni 1 kuu eest



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töötajad on tööl töölepinguga ja alluvad TLS-le mis määrab puhkuse ja selle hüvitamise. Töövõtulepingu poolteks on töötellija ja töövõtja ja antud leping allub VÕS-le.



   
ReplyTsiteeri