Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
974
Vaatamised
Topic starter
29/01/2014 3:39 p.l.
Kui ma võtan projektijuhi töövõtulepinguga tööle,kuidas pean arvestama tema töö tasustamisega ja millised maksud tuleb maksta?
Aitäh!
29/01/2014 5:38 p.l.
Tasus jms. lepivad pooled ikka ise kokku.
Brutotasult tuleb kinni pidada: tkm 2%, tm 21%, kpm 2% või 3% kui isik liitunud, lisaks maksta butotasult sm 33% ja ttkm 1%, TSD-l deklareerida koodiga 7 15.